EXLUZÍVNE FOTOKNIHY a KAZETY

Vnútorné strany vyhotovené klasickým chemickým procesom na profesionálny fotopapier. Povrch papiera môže byť lesklý, matný, hodvábny (silk) alebo metalický. Profesionálny fotopapier zaručuje vysokú vizuálnu kvalitu so životnosťou 150 rokov. Strany fotoknihy sú ošetrené UV lakom, ktorý ich ochraňuje pred poškodením, napríklad pri styku s tekutinou. Môžete si vybrať rôzne formáty fotokníh, klasické, štvorcové alebo panoramatické. Maximálny rozmer fotoknihy po jej otvorení môže byť až 40 x 100 cm. Po otvorení knihy dvojstrana vytvorí úplne rovnú plochu bez prerušenia v strednej časti. Rohy fotoknihy môžu byť klasicky hranaté alebo oblúkové. Pri výbere typu a obalu fotoknihy máte na výber niekoľko druhov pravej talianskej kože alebo obrovské množstvo eko koží a rôznych art materiálov ktoré sa dajú navzájom kombinovať a vytvoriť si tak jedinečný obal. Individualizácia obalu je možná aj slepotlačou alebo vyšívaním. Pre náročných zákazníkov je možné hrany fotoknihy pozlátiť alebo postriebriť. Všetky fotoknihy, obaly a aj luxusné kazety sú vyhotovované ručne.

Kreatívne obaly | Vytvorte si vlastný

Obalové materiály

T E C H N O L Ó G I E


Pre náročných zákazníkov možnosť zlatých a strieborných strán. Zlatenie a striebrenie strán prebieha výlučne ručne, s použitím plátkového 23 karátového zlata a pravého plátkového striebra. Takto upravené fotoknihy pôsobia exkluzívne a jedinečne.

Vaše fotoknihy alebo luxusné drevené kazety je možné doplniť individuálnou slepotlačou podľa Vašich predstáv. Pri slepotlači sa vyrobí raznica s Vašim textom, logom alebo ornamentom, a následne sa vyrazí do obalu fotoknihy. Takto upravená fotokniha je jedinečná.

Sami si vyberiete typ písma a farbu nite, ktorou bude vyšitý Váš text. V ponuke sú všetky bežné farby nití a pre náročných zákazníkov sú v ponuke zlaté a strieborné nite, ktoré obsahujú kovové vlákna. Vyšívaním je možné doplniť väčšinu typov fotokníh.

Farba strán fotoknihy je farba, ktorú vidíte z boku keď je fotokniha zatvorená. Farba strán môže byť: biela, čierna matná, zebra / striedanie čiernej a bielej. Pre náročných zákazníkov ponúkame možnosť zlatých a strieborných strán. V tomto prípade sú strany ručne pozlátené 23 karátovým zlatom alebo postriebrené pravým striebrom.
Typ rohov fotoknihy môže byť podľa Vášho želania hranatý alebo oblý. Vreckové fotoknihy majú vždy hranatý typ rohov.

Prvá a posledná strana fotoknihy je tvorená hrubým štruktúrovaným papierom. Farba prvej a poslednej dvojstrany môže byť: ČIERNA, KRÉMOVÁ alebo BIELA. Fabru si zvolíte sami a väčšinou sa farba prvej a poslednej dvojstrany vyberá podľa Vášho dizajnu vnútorných strán alebo podľa farby obalu. Ak si vyberiete knihu s čiernymi stranami, tak musí byť prvá a posledná dvojstrana vždy čierna.

Pri fotoknihách s fotografiou na obale môže byť táto fotografia buď na hliníkovom plechu alebo klasická fotografia so štruktúrou Art Canvas. Hliníkový plech pôsobí elegantne a moderne zároveň. Fotografia s povrchom Art Canvas pôsobý umelecky.
Na výber sú: Zlatý škrabaný plech • Zlatý lesklý tmavý plech • Zlatý lesklý svetlý plech • Strieborný škrabaný plech • Strieborný lesklý plech • Art Canvas povrch
Pri výbere fotografie na plech sa odporúča použiť fotografie svetlé, s čo najviac bielymi alebo svetlými plochami, aby vynikla štruktúra plechu.